USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Sao Goncalo do Sapucai Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa

Foglalás
2026-07-05
2026-07-06

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

16

Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa


Az Igreja Matriz alig 5 percnyi sétára, a Barbara Heliodora Museum pedig csaknem 450 méterre található a Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai São Gonçalo do Sapucaí.

A São Gonçalo do Sapucaí városi nyaraló kertre néző kilátással teszi kellemesebbé az itt tartózkodást.

A 2 fürdőszobás villa vendégei a felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.

  • Helyi látnivalók
  • Igreja Matriz
    225 km
  • Igreja de Santa Rita
    1011 km
  • Igreja Nossa Senhora Aparecida
    655 km
  • Barbara Heliodora Museum
    330 km
  • Umuarama Clube
    970 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Ingyenes Wifi
  • Parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Szoba felszereltsége

  • Terasz
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-18:00 között
Kijelentkezés: 11:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa Wi-Fi-t kínál.
  • A Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa kínál konyhai felszereltséget?

    A Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyha.
  • A Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa élvezetes kilátást kínál?

    A Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa kertre néző kilátással várja vendégeit.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-07-05
2026-07-06

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa No Centro De Sao Goncalo Do Sapucai Villa, Brazília

Rua Joaquim Leonel De Rezende 22, São Gonçalo do Sapucaí, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © minas-gerais-hotels.com

All rights reserved